Nagroda Wolontariatu w Gminie Pelplin
W tym roku już po raz dziesiąty zostaną przyznane Nagrody Wolontariatu.
2019-11-05, 09:29

W tym roku już po raz dziesiąty zostaną przyznane Nagrody Wolontariatu. Nagroda jest formą podziękowania za całoroczny trud wszystkich wolontariuszy, organizacji, instytucji oraz firm angażujących się w działalność społeczną realizowaną na terenie Miasta i Gminy Pelplin.

Tegoroczne Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach:
1. Wolontariusz roku
2. Organizacja przyjazna wolontariuszom
3. Firma przyjazna społeczności lokalnej
4. Inicjatywa społeczna roku

Do 15 listopada 2019 r. (piątek) czekamy na Państwa propozycje dotyczące kandydatów do Nagrody Wolontariatu. Wszystkie propozycje zostaną wzięte pod uwagę, przez powołaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin, Kapitułę Nagrody Wolontariatu.

Obowiązujący wniosek do Kapituły Nagrody Wolontariatu dostępny jest: w wersji elektronicznej na stronie Miasta i Gminy Pelplin oraz w wersji papierowej w Referacie Społecznym i Promocji, Plac Grunwaldzki 6, 83-130 Pelplin.

Wypełnione wnioski wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (nominowanego) należy składać w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Pelplin pl. Grunwaldzki 4, 83-130 Pelplin lub wysłać pocztą elektroniczną na adres promocja@pelplin.pl.

Wnioski mogą być składane anonimowo, muszą jednak zawierać uzasadnienie kandydatury oraz fotografię nominowanego bądź logo.KONTAKT / AUTOR
Konrad Mania
Biuro prasowe
Urząd Miasta i Gminy Pelplin
796142033
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy